لوله بازکنی کرج09120793525

لوله بازکنی کرج09120793525

لوله بازکنی کرج

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوله بازکنی کرج09120793525

  • علت اصلي گرفتگی توالت فرنگی انداخت دستمال در داخل چاه دستشويي مي باشد .در شرکت ها وجاهاي عمومي اکثرا اين کار رعايت نمي شود وبيشتر از هميشه با مشکل گرفتگي لوله فاضلاب مواجه هستند.

  • بهتر است که دستمال بعد از استفاده در داخل سطل آشغال ريخته ريخته شود .يکي ديگر از علت هاي گرفتگی توالت فرنگی خوب عمل نکردن سيفون يا همان فلش تانک مي باشد .

  • اگر هنگام کشيدن سيفون آب خروجي کم باشد با مشکل گرفتگي لوله مواجه خواهيم شد. بهترين روش براي رفع گرفتگي توالت فرنگي استفاده از دستگاه تراکم هوا مي باشد .

  •  لوله بازکنی و تخلیه چاه

روشهایی جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی

لوله بازکنی کرج09120793525

حال سوال اینجاست که هنگام بروز گرفتگی توالت فرنگی، گرفتگی توالت ایرانی و گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه فاضلاب باید چکار کنیم؟چگونه گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی را باز کنیم؟ روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه توالت فرنگی و ایرانی به چه شکل است؟ اصلا برای رفع گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی و کلا رفع گرفتگی لوله فاضلاب باید چکار کرد؟ برای دریافت پاسخ این سوالات با ما همراه باشید در کل محدوده ها ی تهران .

رفع گرفتگی توالت فرنگی

لوله بازکنی کرج09120793525

برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت فرنگی می‌توان از چند روش استفاده کرد. هر یک از این روشها جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی موثر است. شما برای رفع گرفتگی توالت فرنگی می‌توانید از هر یک از این روشها استفاده کنید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی به وسیله پمپ

 استفاده از دستگاه تراکم هوا جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی

 استفاده از فنر لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی –   09120793525

لوله بازکنی کرج09120793525

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر مرسوم است. دلیل آن مسافت و برد دستگاه و همچنین قدرت آن در باز کردن گرفتگی چاهک لوله توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت فرنگی در مسیرهای نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و جرم زدایی آن است. از فنر لوله بازکنی برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می‌شود.

لوله بازکنی کرج09120793525

برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی، استفاده از فنر دارای تضمین بیشتری است ولی بهتر است در هنگام گرفتن توالت فرنگی و جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود زیرا فنر لوله بازکن دارای نوک بسیار تیز و مارپیچی است که ممکن است به توالت فرنگی آسیب بزند. لوله بازکنی با فنر چاه بازکن باعث می‌شود تا انواع لایه‌های چربی و مو و مواد زائد نیز از دیواره‌های لوله فاضلاب و لوله توالت فرنگی جدا شوند.

لوله بازکنی کرج09120793525

موارد فوق برای رفع گرفتگی توالت فرنگی بسیار مفید است. اگر امکان انجام روشهای فوق را دارید می‌توانید با استفاده از ابزارهای مربوطه اقدام به رفع گرفتگی توالت فرنگی نمایید. اما اگر امکان رفع گرفتگی توالت فرنگی برای شما وجود ندارد و نمی‌توانید این کار را انجام دهید می‌توانید با یکی از شعبه های ما تماس گرفته و از آنها جهت رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی کمک بگیرید.

 

2 thoughts on “لوله بازکنی کرج09120793525

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *