لایروبی کرج.09120793525

لایروبی کرج.09120793525

لایروبی کرج

 

بسیاری از افراد امکان دارد اصطلاح لایروبی چاه را شنیده باشند اما تعریف دقیقی از آن را ندانند. معنی دقیق آن استخراج  و یا جا به جایی خاک یا سنگ در بستر رودخانه، دریا، بنادر و … می باشد. در حالت کلی فعالیت‌هایی که در این رابطه انجام می شوند در دو دسته جای می گیرند: لایروبی چاه حرفه‌ای (احداث) که در مرحله نخست انجام می‌گیرد و لایروبی به منظور نگهداری که به دو صورت ادواری و منظم می‌باشد.

لایروبی چاه و لوله‌های فاضلاب

لایروبی کرج.09120793525

گاهی اوقات افراد بوی بسیار بد فاضلاب را از سینک ظرفشویی آشپزخانه، دستشویی‌ها، حمام، درب چاه‌های حیاط  یا زیر زمین خانه استشمام می‌کنند. این بو شبیه به یک لاشه حیوان یا تخم مرغ فاسد شده است.
علل به وجود آمدن بوی بد فاضلاب می‌تواند بوی بد ناشی از نشت گازهای بد بو و سمی از داخل چاه‌های فاضلاب به درون محیط منزل است. از دیگر دلایل این بوی بد می‌توان به نصب لوله‌های فاضلاب به شکل غیر استاندارد اشاره کرد، یعنی شترگلو یا سیفونی که در ظرفشویی یا دستشویی یا حمام به کار رفته به صورت استاندارد نصب نشده‌اند و دارای فضای خالی می‌باشند و به همین دلیل است از آن گازهای بد بو نشت می‌کند.
وجود مواد مختلفی مانند مو، پلاستیک، چربی‌های متعدد و … نیز می‌تواند باعث ایجاد لایه‌ای ضد آب شده که این لایه ضد آب فضای زیادی از کانال چاه را پوشانده و از نفوذ آب در چاه ممانعت می‌کند؛ این امر هم باعث پر شدن سریع و متعدد چاه و ایجاد بو می‌شود.
لایروبی
لایروبی کرج.09120793525

راه حل چیست؟

لایروبی کرج.09120793525

شرکت ما با لایروبی این مواد از چاه و شبکه فاضلاب، کف تراشی و همچنین لجنکشی تضمین می‌نماید که چاه فاضلاب همانند روز نخست کشش خود را بدست آورد. لایروبی توسط نیروی انسانی انجام می‌شود، به این ترتیب که پس از تخلیه چاه فاضلاب، افراد فنی ما به داخل چاه رفته و لجن‌ها و مواد مانع جذب کف چاه را به بیرون چاه انتقال می‌دهند.
خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدماتی پیشگامان البرز

لایروبی کرج.09120793525

•    تبدیل چاه کهنه به نو

•    لایروبی کانال‌های شرکت‌ها

•    لایروبی کانال‌های شهری با نیروی انسانی

•    لایروبی سبتینک

•    چربی‌گیر و منحول با دستگاه و نیروی انسانی

 

1 thought on “لایروبی کرج.09120793525

 1. Hey webmaster
  When you write some blogs and share with us,that is a hard work for you but share makes you happly right?
  yes I am a blogger too,and I wanna share with you my method to make some extra cash,not too much
  maybe $100 a day,but when you keep up the work,the cash will come in much and more.more info you can checkout my blog.
  http://bit.ly/makemoneymethod2018
  good luck and cheers!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *